Zasady działania hospicjum: AKTUALNE OBOSTRZENIA

Szanowni Państwo!

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz możliwości organizacyjne naszego Hospicjum, informujemy:

1. W Hospicjum nadal obowiązuje wstęp tylko w maseczkach.
  2. Osoby z podwyższoną temperatura ciała, objawami przeziębienia lub infekcji dróg oddechowych nie mogą wejść na oddział stacjonarny Hospicjum i muszą przełożyć wizytę na inny termin.
  3. Preferowana forma rejestracji do opieki to zgłoszenia telefoniczne.
  4. Przy zgłoszeniu osobistym nadal obowiązuje reżim sanitarny (maseczki, dezynfekcja rąk).
  5. Odwiedziny pacjentów na oddziale stacjonarnym są możliwe po uprzednim umówieniu terminu wizyty z Pielęgniarką Oddziałową.
  6. Szczegółowe zasady odwiedzin są przedstawiane podczas rejestracji pacjenta do opieki oraz w dniu przyjęcia.