Zasady działania hospicjum w trakcie trwania pandemii COVID-19

Szanowni Państwo!

W obliczu aktualnego stanu epidemicznego w Polsce oraz w dbałości o bezpieczeństwo pacjentów i możliwości organizacyjne Hospicjum, informujemy:

1. W Hospicjum nadal obowiązuje wstęp tylko w maseczkach.
  2. Osoby z podwyższoną temperatura ciała, objawami przeziębienia lub infekcji dróg oddechowych nie będę wpuszczane do Hospicjum.
  3. Preferowana forma rejestracji do opieki to zgłoszenia telefoniczne.
  4. Przy zgłoszeniu osobistym nadal obowiązuje reżim sanitarny (wejście do budynku ograniczone, maseczki, dezynfekcja rąk).
  5. Przyjęcie pacjenta na oddział stacjonarny tylko z aktualnym negatywnym wynikiem COVID-19, nie dotyczy pacjentów zaszczepionych.
  6. Odwiedziny pacjentów na oddziale stacjonarnym tylko dla osób zaszczepionych lub ozdrowieńców, po uprzednim umówieniu terminu z Pielęgniarką Oddziałową. Osoby niezaszczepione umawiają odwiedziny indywidualnie z Lekarzem przy przyjęciu pacjenta na oddział.
  7. Z powodu ograniczenia odwiedzin personel umożliwia i wspiera kontakt pacjenta z rodziną poprzez zdalne komunikatory (telefon, internet).