Msza Święta z Litanią Imion w hospicyjnej Kaplicy Baranka Bożego

Informujemy, że w  sobotę 27 lutego 2021r. o godz. 15:00 w kaplicy Domu Hospicyjnego odprawiona, zostanie Msza święta z uroczystą Litanią Imion (forma FACEBOOK ONLINE).

W trakcie liturgii  będziemy  modlić  się za wszystkich zmarłych pacjentów pod opieką naszego Hospicjum. Odczytamy imiona zmarłych w miesiącu styczniu 2021r. Karteczki z ich imionami   umieścimy w Gablotach Modlitewnej Pamięci znajdujących się w hospicyjnej kaplicy  Baranka Bożego. Tam pamięć o zmarłych będzie trwać.

Zapraszam rodziny i bliskich naszych drogich zmarłych do uczestniczenia w  Liturgii, do czasu  zakończenia pandemii Koronawirusa transmitowanej  w czasie rzeczywistym poprzez łączność on line: https://www.facebook.com/HospicjumDutkiewicza/

Pozostajemy z modlitewną pamięcią i nadzieją na spotkanie z Wami w Domu Hospicyjnym.

Kapelan Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC