• 58 340 61 00
  • 668 450 749
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

31.10.2020 15:00 - Msza św. żałobna w czasie pandemii Koronawirusa - ONLINE

Drodzy !

Towarzyszyliśmy Wam w czasie ciężkiej choroby i odchodzenia Waszych bliskich, zapewniając opiekę medyczną, psychosocjalną i duszpasterską. Pragniemy być z Wami również teraz, gdy boleśnie przeżywacie rozstanie i stratę. Śmierć kochanej osoby to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w ludzkim życiu, wypełnione bolesnymi, czasem trudnymi do zrozumienia uczuciami oraz pytaniami, na które nie ma prostych odpowiedzi. Wiemy, jak w takich momentach ważna jest obecność i towarzyszenie życzliwych osób, rozumiejących proces żałoby. 

W związku z tym pragniemy Was gorąco zaprosić na Msze święte ONLINE z uroczystą Litanią Imion, zapoczątkowane przed wielu laty przez Ks. E. Dutkiewicza SAC, które odprawiane będą w każdą ostatnią sobotę miesiąca o  godz. 15.00, w kaplicy Domu Hospicyjnego, przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku.

W trakcie liturgii będziemy modlić się za wszystkich zmarłych pacjentów naszego Hospicjum. W Litanii odczytamy imiona Waszych Bliskich, wszystkich zmarłych w poprzednim miesiącu. Karteczki z imionami  zostaną umieszczone w Gablotach Modlitewnej Pamięci w hospicyjnej kaplicy p.w. Baranka Bożego. Tam pamięć o Waszych bliskich zmarłych będzie trwać.

Czujcie się więc Państwo zaproszeni na wszystkie kolejne Msze św. z Litanią Imion, do czasu zakończenia pandemii tylko poprzez łączność w formie on-line.

Msze św. będą transmitowane w czasie rzeczywistym.

link do strony: https://www.facebook.com/HospicjumDutkiewicza/

Pozostajemy z modlitewną pamięcią i nadzieją na spotkanie z Wami w Domu Hospicyjnym.

 Jeśli nie życzą sobie Państwo tej formy wsparcia, prosimy o informację.

Kontakt: Janina Piotrowska, tel. 600 685 400 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najbliższa Msza odbędzie się 31.10.2020 roku o godzinie 15:00.