WSTRZYMANIE ODWIEDZIN/ PROŚBA O KONTAKT TELEFONICZNY

W związku z rekomendacjami Pomorskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC wstrzymuje odwiedziny pacjentów Hospicjum Stacjonarnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku do odwołania.

W przypadkach koniecznych, w poszanowaniu praw pacjenta, dopuszcza się odwiedziny maksymalnie jednej osoby do pacjenta, po uzgodnieniu z personelem Hospicjum.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie bliskich do opieki hospicyjnej drogą telefoniczną. Ograniczanie liczby osób wchodzących do Domu Hospicyjnego jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych podopiecznych.