Przeżyjmy razem Pasterkę w naszym Hospicjum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników, Wolontariuszy i Przyjaciół Fundacji Hospicyjnej

w dniu 24 grudnia 2016 roku o północy na Pasterkę, która poprzedzona będzie tradycyjnie wspólnym kolędowaniem od godziny 23.30.

Ks. Jędrzej Orłowski SAC

Opłatek w Domowym Hospicjum dla Dzieci AD 2016

Z radością i wzruszeniem dzielimy się z Wami fotorelacją z Wigilijnego spotkania rodzin i zespołu Domowego Hospicjum dla Dzieci. Wiele było łez wzruszenia i gestów pełnych sympatii oraz podziękowań za ten wspólny, niejednokrotnie kolejny już rok wspólnej opieki nad chorymi maluchami.

O godzinie 16, tuż po uroczystej Mszy Świętej, nastąpiło krótkie i ciepłe powitanie zgromadzonych gości przez Prezes Fundacji Hospicyjnej, Alicję Stolarczyk oraz Bognę Kozłowską, Wiceprezes Fundacji, a także Beatę Król, Pielęgniarkę Koordynującą Domowe Hospicjum dla Dzieci oraz ks. Jędrzeja Orłowskiego, hospicyjnego kapelana. Po tym wstępie opłatek został rozdany i każdy chętny mógł przełamać się nim z innymi składając przy tym serdeczne życzenia. W tym czasie piękną aranżację kolęd zaprezentowały Panie Karolina Nowak i Aleksandra Rodziewicz.

Nasz zespół medyczny też pomaga Św. Mikołajowi

 

 

 

 

 

 

Od pierwszych dni grudnia za pośrednictwem Pań pielęgniarek Św. Mikołaj zagląda do domów naszych pacjentów, by obdarować ich upominkami. Te drobne prezenty mogliśmy przygotować dzięki hojności firmy Oceanic, która wspiera nas regularnie, przekazując środki pielęgnacyjne. Z serca za tę hojność dziękujemy mając nadzieję, że sprawimy tym skromnym gestem radość naszym podopiecznym. 

Adwent 2016

Serdecznie zapraszamy do Hospicjum Dutkiewicza przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku na rekolekcje adwentowe, które w tym roku wygłosi ks. dr Krzysztof Niedałtowski, duszpasterz środowisk twórczych archidiecezji gdańskiej.

Spotkajmy się w kaplicy Baranka Bożego 14, 15, i 16 grudnia na mszy św. o godzinie 15.00

Podkategorie

Strona 4 z 67


JoomShaper