Hospicyjny ruch modlitewny

Hospicyjny ruch modlitewny – grupa Miłosierdzia Bożego –to ludzie, którzy raz w tygodniu modlą się wspólnie w intencjach chorych, konających i zmarłych podopiecznych Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz osób Nimi się opiekujących, a także o powołania do posługi hospicyjnej. Opiekunem duchowym grupy jest ks. Krzysztof Ławrukajtis.

Rodziny hospicyjne, pracowników Hospicjum i Fundacji Hospicyjnej, wolontariuszy i przyjaciół oraz wszystkich, którzy zechcą wesprzeć nas modlitwą,zapraszamy na modlitewne spotkania w każdą środę o godz. 19.00 do Kaplicy Hospicyjnej Baranka Bożego (ul. Kopernika 6 w Gdańsku).