Msze święte z Litanią Imion

Msze Święte z Litanią Imion zmarłych, którzy odeszli w ciągu minionych kilku miesięcy, odprawiane są w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 15.00 w kaplicy Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy w kolejne ostatnie soboty miesiąca, by we wspólnej modlitwie wspominać Bliską Wam Osobę.

Dwa razy do roku – w okresie Wielkiego Postu oraz w drugim tygodniu po Święcie Zmarłych – rodziny wszystkich naszych podopiecznych, z którymi spotykaliśmy się na przestrzeni trzech dekad, zapraszamy na tzw. Duże Msze Święte z Litanią Imion.

Modlitewna pamięć o Waszym Zmarłym w kaplicy Domu Hospicyjnego będzie trwać tak długo, jak długo zechcecie przynosić, poprzez Waszą obecność, imię i nazwisko Bliskiej Osoby na ołtarz hospicyjny.