Wolontariat akcyjny

Zostań wolontariuszem akcyjnym!

Możesz włączyć się w działania charytatywne wspierającej nas stale Fundacji Hospicyjnej.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie www.httz.pl, lub kontaktując się z Anną Włodkowską, koordynatorem wolontariatu akcyjnego w Fundacji Hospicyjnej przy ul. Chodowieckiego 10 w Gdańsku.

Tel.: 58 340 61 17, 668 450 743, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.