Jeż Caffe

Raz w tygodniu – w czwartek po mszy świętej o godzinie 15.00 – razem z wolontariuszami przygotowujemy dla naszych pacjentów spotkania przy kawie, herbacie i ciasteczkach. Staramy się je urozmaicać , zapraszając na występy różnych artystów. Byli już u nas muzycy, tańcząca i śpiewająca młodzież, poeta czytający piękne wiersze, chór, kwartet smyczkowy. Gramy też na gitarze, pianinie, oglądamy filmy, rozmawiamy i miło spędzamy czas. Jeśli chciałbyś wywołać uśmiech na twarzach pacjentów i masz pomysł na nasze czwartkowe spotkanie, zadzwoń, napisz lub po prostu przyjdź, żeby o tym porozmawiać. Razem spróbujemy wcielić w życie Twój pomysł. Z naszej strony oferujemy gorące napoje, miłą atmosferę i wszelką pomoc w obsłudze spotkania, a przede wszystkim wdzięczność pacjentów, bo przecież „Hospicjum to też Życie”. Dołącz do nas!

Skontaktuj się z Barbarą Szynaką, Koordynatorem Wolontariatu Medycznego w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku, tel. 58 340 61 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

{gallery}jezrozne{/gallery}