Karnawał 2013 r.

Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza zaprasza wszystkich swoich małych pacjentów z Domowego Hospicjum dla Dzieci i ich rodzeństwo, dzieci osierocone oraz dzieci pracowników Hospicjum i Fundacji Hospicyjnej 1 lutego 2013 r. na Bal Karnawałowy

Plan naszej wspólnej zabawy jest następujący

Godz. 15:00 Msza Święta

Godz. 15.30 bal przebierańców

W programie, który realizować dla nas będą animatorzy z DYNAMIC EVENT, przewidujemy tańce, konkursy, pokaz laserów oraz liczne niespodzianki.

Będziemy szczęśliwi, goszcząc Was tego dnia w naszym Domu hospicyjnym przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku. Nie zapomnijcie o przebraniach, ponieważ przeprowadzimy konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.