Wielkanocne jajo dla naszych podopiecznych

Takie oto cudo cieszy oczy mieszkańców i przyjaciół Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku. Jest to efekt akcji charytatywnej "Wielkanocne jaja", która odbyła się w Galerii Bałtyckiej 8 kwietnia 2017 r. Więcej o wydarzeniu możecie Państwo przeczytać tutaj

Wielkanocne Jajo dla podopiecznych Hospicjum Dutkiewicza stworzyli m.in:

aktorki Teatru Wybrzeże: Dorota Kolak i Marzena Nieczuja-Urbańska, choreograf  Maciej „Gleba” Florek, gdańska artystka Magdalena Beneda, fotograf Maciej Kosycarz, mistrz olimpijski Adam Korol, piłkarze Lechii Gdańsk João Nunes i Simeon Sławczew, koszykarze Trefl II Sopot: Patryk Jankowski, Ignacy Grochowski i Damian Ciesielski, aktor i reżyser Michał Juszczakiewicz, perkusista zespołu Lipali Łukasz Jeleniewski, dziennikarze: Magdalena Szpiner i Włodzimierz Raszkiewicz z Radia Gdańsk, Weronika Smulewicz-Korol z TVP3 Gdańsk, Lech Parell z gdansk.pl, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Hanna Zych-Cisoń, z-ca Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk, z-ca  dyrektor departamentu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego Andrzej Kowalczys.

Rzeźbę przygotował Pan Robert Wyskiel.