Zbiórka Banku Żywności dla Hospicjum Dutkiewicza

W dniach 31.03-1.04 w gdańskich supermarketach odbyła się, pod auspicjami Banku Żywności, świateczna zbiórka żywności na rzecz podopiecznych Hospicjum Dutkiewicza. Mimo niepełnego weekendu oraz zaledwie dwóch supermarketów, w których akcja była dedykowana naszym pacjentom jej efekt okazał się imponujacy! Być może nieodpartemu urokowi wolontariuszy (dowód na zdjęciach), którzy poświęcili swój wolny czas na kwestowanie dla nas. Udało się nam zebrać ponad 1,4 tony produktów, które już od tygodnia rozwożone sa do rodzin hospicjum domowego. Nie znajdujemy słów wdzięczności dla wszystkich tych, którzy otworzyli dla nas nie tylko swoje serca, ale też portfele. Dzięki Wam Wielkanoc w domach naszych potrzebujacych pacjentów będzie łatwiejsza, a promień słońca z Waszych ser rozjaśni ich wnętrza. Bardzo dziękujemy!!!