III Turniej Klubu 1000 o Puchar Prezesa zakończony

Poniedziałkowe popołudnie w naszym Hospicjum przebiegło w podniosłej atmosferze. Domownicy i ich bliscy oraz przyjaciele hospicjum w radosnym podnieceniu oczekiwali werdyktu komisji podsumowującej rozgrywki minionych trzech poniedziałków. Wszyscy uczestnicy rozgrywek mogli czuć się wygrani, ponieważ każdy otrzymał pamiątkowy dyplom, wielu obdarowanych zostało przepięknymi pucharami. A najbardziej imponujący z nich - puchar Prezesa - trafił do rak naszego kapelana ks. Jędrzeja, który w tym roku okazał się niezwykle aktywnym i utalentowanym graczem. Nie byłoby tych przeżyć i całego wydarzenia, gdyby nie ogromne zaangażowanie ekipy naszych poniedziałkowych wolontariuszy Klubu 1000, pod kierunkiem Pani Beaty Ślusarek.

Ich pomysłowość i talenty zarówno organizacyjne, jak i kulinarne, jako że uczestnicy każdego poniedziałkowego spotkania mogli delektować się domowymi wypiekami organizatorów, poruszają do głębi. W ten poniedziałek, nieco odchodząc od tradycji, raczyliśmy się również, przygotowanym specjalnie na tę okoliczność, przesmacznym tortem ufundowanym przez piekarnię-cukiernię Pellowski. Do rodzinnej niemalże atmosfery spotkania przyczynił się niewątpliwie zaprzyjaźniony z nami bard Pan Waldek, który nawiązując do tradycji piosenki biesiadnej, przypomniał wiele znanych utworów i skutecznie zachęcił do wspólnego śpiewania.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację III Turnieju Klubu 1000 o Puchar Prezesa serdecznie dziękujemy w imieniu domowników i gości domu przy ul. Kopernika 6.