Jak nam pomóc?

Twoja pomoc dla naszych małych i dorosłych pacjentów oraz ich rodzin ma ogromne znaczenie. Dzięki wsparciu rzeczowemu, finansowemu lub decyzji o zostaniu naszym wolontariuszem możesz odmienić życie wielu osób. Przyłącz się do nas!

Przekaż 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz Fundacji Hospicyjnej, prowadzącej Hospicjum Dutkiewicza. Zobacz jakie to proste!

Zaoferuj nieodpłatną usługę. Twoje umiejętności z pewnością mogą nam się nam przydać. Skontaktuj się z Fundacją i zgłoś swoją gotowość do pomocy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Sprawdź, czego dokładnie potrzebujemy: nasze potrzeby

Zrezygnuj na naszą rzecz z kwiatów na ślub, urodziny, pogrzeb itd. Jeśli chcesz zorganizować zbiórkę dla naszych podopiecznych podczas swojej uroczystości, zgłoś się do Centrum Wolontariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Włącz się w WOLONTARIAT.

Weź udział w akcjach Fundacji Hospicyjnej jako uczestnik lub sponsor. Kup bilet na charytatywny koncert, przyłącz się do kwesty podczas „Pól Nadziei”, do zbiórek na sprzęt medyczny dla naszych podopiecznych.

Śledź informacje na stronie www.fundacjahospicyjna.pl oraz na profilu facebook: www.facebook.com/FundacjaHospicyjna.

• Przekaż darowiznę. Jesteśmy wdzięczni za nawet najmniejszy gest. Jeśli pozwala Ci na to sytuacja materialna, wesprzyj Fundację, nr konta: 72 1540 1098 2001 5562 4727 0001. Pamiętaj, że udokumentowaną darowiznę możesz odpisać od podstawy podatku dochodowego.

Możesz nas wspierać również poprzez portal Siepomaga

• Opowiedz o nas. Zostań rzecznikiem naszych działań w swoim środowisku. Może właśnie dzięki takiej „poczcie” uda nam się poszerzyć grono fundacyjnych wolontariuszy, a tym samym pomagać jeszcze więcej i jeszcze skuteczniej.