DB Schenker świątecznie dla naszych Pacjentów

Wolonrariat pracowniczy w firmie DB Schenker pięknie się rozwija. Beneficjentem tej aktywności dwa razy do roku jest nasze Hospicjum.Od kilku lat z początkiem grudnia przybywają do naszego Domu pomocnicy Św. Mikołaja, by przystroić to miejsce przepięknymi ozdobami i w ten sposób wprawić mieszkańców w świąteczny nastrój. Tak też się stało i w tym roku.

We wtorek 6 grudnia zakończyliśmy projekt z firmą DB Schenker i Kwiaciarnią Dzika Róża, efekty są już widoczne przed Domem Hospicyjnym oraz budynkiem Fundacji Hospicyjnej. W kuluarach czekają też własnoręcznie przez nich wykonane urokliwe szyszkowe choinki dal podopiecznych oddziału stacjonarnego, które przystroją stolik każdego pacjenta Mamy nadzieję, że wszystkim przypadnie do gustu tegoroczna praca zaprzyjaźnionych z nami pomocników Św. Mikołaja. Dziękujemy za pamięć i zaangażowanie pracownikom DB Schenker.