Dobrodziejstwa tegorocznego lata

Wrzesień jest dla nas bardzo łaskawy. Obdarowuje hojnie piękną pogodą. Nie sposób tego nie wykorzystać... I tak też robią mieszkańcy domu hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku. W ubiegłym tygodniu cieszyli oczy rozległym horyzontem oraz uczy szumem fal i odgłosami pluskających się na nabrzeżu ptaków podczas wycieczki do Brzeźna. Dziś wybrali się do Parku Oliwskiego, by "rozsmakowywać się" w estetyce tego miejsca.

Nie byłoby to możliwe bez aktywnego udziału naszych wolontariuszy, którzy objęli troskliwą opieką każdego z pacjentów. Sponsorem dzisiejszego wyjazdu był wielki Przyjaciel Hospicjum - Pan Wojtek, który wspomaga nas bardzo wszechstronnie. Wielkie dzięki Panie Wojtku! Jesteśmy przeszczęśliwi za każdym razem, kiedy uda się nam urozmaicić czas naszym drogim Pacjentom.