Spotkajmy się w 14 rocznicę śmierci naszego Przyjaciela...

12 września 2016 roku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku. Tego dnia, podczas uroczystej Mszy Świętej o godzinie 15.00 odprawianej pod przewodnictwem bp. Wiesława Szlachetki, wspominać będziemy naszego niezapomnianego Patrona i Współtwórcę Hospicjum – śp. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC.

W tym roku przypada 14 rocznica Jego śmierci.
O oprawę muzyczną tego wydarzenia zatroszczy się zaprzyjaźniony z nami od lat Chór Cantores Minores Gedanenses pod kierunkiem Pani Ewy Mazur.

Wszystkich Przyjaciół ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC oraz Hospicjum jego imienia po wspólnej modlitwie zapraszamy na rozmowy, wspomnienia i wspólne snucie planów - przy kisielu i czekoladzie, wielkich przysmakach Księdza Eugeniusza.