Media o naszym Aniele Medycyny za 2015 r.

Z radością donosimy, że dr Janusz Wojtacki, który w naszym Hospicjum od lat opiekuje się chorymi został wyróżniony w konkursie dla farmaceutów i lekarzy pod nazwą „ANIOŁY FARMACJI i ANIOŁY MEDYCYNY” mającym na celu propagowanie postaw i zachowań propacjenckich wśród farmaceutów i lekarzy. Jesteśmy dumni, że postawa "naszego Doktora" została zauważona i doceniona na forum krajowym. Dziękujemy Doktorze Januszu za Twoje ogromne serce i profesjonalizm!

Z tej okazji w licznych lokalnych i ogólnopolskich mediach można było przeczytać, posłuchać i zobaczyć wywiad z dr. Januszem, który, co nie jest zaskoczeniem dla nas, korzysta z każdej okazji, by propoagować ideę hospicyjnej opieki paliatywnej. Poniżej link do jednego z takich wywiadów.