• 58 340 61 00
  • 668 450 749
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Towarzyskie wydarzenia tygodnia

W mijającym tygodniu, mimo utrudnień organizacyjnych spowodowanych remontem sali konferencyjnej odbyły się dwa, wpisane na stałe do harmonogramu aktywności Domu Hospicyjnego, wydarzenia. W poniedziałek mieliśmy Klub 1000. Okazało się, że rozległy hol doskonale sprawdził się jako miejsce cotygodniowych rozgrywek.

Było jak zwykle domino, warcaby, karty, rummikub. Nie zabrakło też domowych wypieków i świeżo zaparzonej kawy i herbaty. Wolontariusze i goście z zewnątrz pragnący dotrzymać towarzystwa pacjentom dopisali. Atmosfera przesympatyczna. Podobnie było w czwartek na spotkaniu Jeż Cafe. Tym razem dodatkową atrakcją okazał się występ zaprzyjaźnionej z nami artystki wykonującej piosenki francuskie: pani Ewy Rzeszotarskiej. A pacjentom, obok wolontariuszy medycznych towarzystwa dotrzymywali uczniowie technikum. Atmosferę tych dni oddają zdjęcia poniżej.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do umilania czasu mieszkańcom Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku.

 {gallery}1000_9.11.15{/gallery}

 

 


© 2017 Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku