Potrzeby inwestycyjne

Planowane inwestycje na rok 2017

Pomóż nam sfinansować:

1 Rozbudowa budynku Domu Hospicyjnego (projekt architektoniczny plus realizacja) - deficyt pomieszczeń administracyjnych, poradnianych, małej świetlicy terapeutycznej) i magazynowych – szacunkowy koszt inwestycji w trakcie opracowywania.

2 Remont dachu Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku – szacunkowy koszt inwestycji to 30.000-40.000 zł.

3 Nowa aranżacja części ogrodu hospicyjnego z oczkiem wodnym (projekt i wykonanie) - szacunkowy koszt inwestycji to 2500 zł.

4 Zabudowa wejścia do budynku Domu Hospicyjnego (wiatrołap) – duże straty ciepła w sezonie zimowym, natomiast w sezonie letnim stałe przeciągi(kosztorys inwestycji w trakcie przygotowywania).

Zrealizowane w latach 2014-2016

Dziękujemy za wszelkie darowizny, które umożliwiły realizację poniższych projektów.

1 Remont pomieszczenia tzw. zmywaka przy kuchni w Domu Hospicyjnym – częściowo zrealizowany w ramach projektu realizowanego przez Wolontariuszy z BPH - dziękujemy!.

2 Remont dużej łaźni – koszt inwestycji to ok. 32.000 zł. - dziękujemy TRACO za współfinansowanie działania

3 Zakup i montaż mebli ogrodowych do ogrodu Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku wraz z zakupem nasadzeń – prace wykonywane w ramach wolontariatu pracowniczego pracowników firmy Schenker – dziękujemy!

4 Położenie kostki brukowej na tyłach budynku oraz pod altanę w ogrodzie Domu Hospicyjnego przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku- prace wykonywane w ramach wolontariatu skazanych z Zakładu Karnego w Gdańsku.

5 Zakup samochodów do Domowego Hospicjum dla Dzieci.

6 Zakup maceratora (urządzenia do utylizacji pieluchomajtek) na oddział stacjonarny Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC - koszt inwestycji ok. 40.000 zł.

7 Modernizacja ogrzewania i systemu wentylacyjnego - koszt inwestycji to 86 596,94 zł.