I ty możesz pomóc

Przekaż swoją darowiznę

Twoja pomocna dla naszych małych i dorosłych pacjentów oraz ich rodzin ogromne znaczenie. Dzięki Twojemu wsparciu rzeczowemu lub finansowemu, wspólnie możemy odmienić życie wielu osób. Prosimy, przyłącz się do nas.

Pomóż nam pomagać: BOŚ S.A. O/Gdańsk 87 1540 1098 2001 5562 3339 0001

Aby wesprzeć naszą działalność i pomóc nam w opiece nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi, przekaż darowiznę na nasze konto lub skorzystaj z pomocy elektronicznego systemu DotPay.

Z wdzięcznością przyjmiemy też dary rzeczowe. Lista bieżących potrzeb znajduje się tutaj.

Zostań sponsorem naszych inwestycji

Nasz Dom Hospicyjny(aktywny link)przyjmuje pacjentów już od 10 lat. By dobrze im służyć, coraz bardziej potrzebuje remontu i modernizacji. Dzięki wsparciu Darczyńców – ludzi dobrej woli – na początku 2013 r. udało się nam wyremontować kaplicę i hol hospicyjny, zrewitalizować ogród, a także rozpocząć gruntowną modernizację systemu grzewczo-wentylacyjno-klimatyzacyjnego.

Nasza praca może być wspierana na wiele sposobów:

• darowizna finansowa
  • darowizna rzeczowa (np. w postaci potrzebnego sprzętu, kuponuna paliwo, materiałów eksploatacyjnych, materiałów budowlanych potrzebnych do wykonania zaplanowanych prac remontowych)
  • oferta nieodpłatnych usług, które przyczynią się do realizacji działania lub będą stanowiły dla niego wsparcie (np. czyszczenie posadzki na oddziale stacjonarnym, przegląd instalacji kominowych itp.)
  • propozycja innego rodzaju współpracy

Pełna lista projektów, które aktualnie realizujemy, znajduje się w zakładce tutaj.

Zostań wolontariuszem medycznym lub akcyjnym

Rozwijaj wolontariat pracowniczy w swojej firmie

Wolontariat pracowniczy jest w Polsce coraz bardziej popularny. Zachęć pracowników i współpracowników Twojej firmy do włączenia się w działania wspierającebieżącą działalność Hospicjumlub bezpośrednio naszych małych i dużych podopiecznych oraz ich rodziny. Zapytaj nas o szczegóły, wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dzwoniąc na numer telefonu: 58 340 61 43, kom. 664 096 212.

Pomóż nam oszczędzać

Możesz wesprzeć ideę hospicyjną, którą realizujemy w naszej codziennej pracy, „otaczając płaszczem opieki” chorych i cierpiących, poprzez nieodpłatne świadczenieusług w ramach prowadzonej przez Ciebie zawodowo działalności lub przekazywanie produktów z oferty swojej firmy.

Przykłady bieżących potrzeb Hospicjum:

• Paliwo do samochodów, którymi każdego dnia nasz zespół medyczny oraz wolontariusze podążają do chorych.
  • Kubeczki jednorazowe, niezbędne przy ogólnie dostępnych w Hospicjum dystrybutorach wody.
  • Środki służące do pielęgnacji pacjentów z oddziału stacjonarnego (wilgotne chusteczki, balsamy i oliwki do ciała, mydło, szampon), szczególnie osób samotnych, które pozbawione są bliskich, zaopatrujących ich na bieżąco w niezbędne artykuły.
  • Artykuły spożywcze i naczynia jednorazowe, niezbędne do podjęcia grup wolontariuszy ze szkół, chórów, amatorskich (i nie tylko) zespołów teatralnych i muzycznych, które pragną swoją obecnością i występami umilić czas naszym drogim pacjentom. Na przestrzeni roku organizujemy też rozmaite akcje charytatywne, których celem jest szerzenie idei hospicyjnej.
  • Materiały budowlane, narzędzia, artykuły eksploatacyjne do sprzętów AGD (odkurzacz Karcher, filtry do ekspresów itp.), artykuły ogrodnicze (ziemia, nawóz, sadzonki, meble ogrodowe itp.), których nigdy dosyć przy bieżących naprawach, drobnych remontach, utrzymywaniu czystości i dbaniu o estetykę miejsca pobytu naszych pacjentów.

Pełna lista potrzeb bieżących znajduje się w zakładce POTRZEBY BIEŻĄCE.