Aktualne zasady odwiedzin w Hospicjum ks. E. Dutkiewicza SAC

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2023 roku w sprawie odwołania na obszarze  Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, traci moc Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 22 maja 2022 roku. W związku z tym:

- znosimy obowiązek noszenia maseczek w kontakcie z pacjentem, także w przestrzeni Domu Hospicyjnego, chyba że są ku temu bieżące medyczne przesłanki,

- utrzymujemy zapisy na odwiedziny w hospicjum stacjonarnym, ponieważ podnoszą komfort spotkań pacjentom i ich bliskim w salach wieloosobowych,

- wydłużamy odwiedziny, które odbywać będą się od 13.00 do 18.00, chyba że rodzina/pacjent potrzebuje dłuższego towarzyszenia lub w innej porze dnia ( po uzgodnieniu z hospicyjnym personelem)