Nowe samochody od Masterlease

Zespół hospicyjny, aby dotrzeć do pacjentów, rocznie pokonuje trasę równą dwóm obwodom Ziemi. Dlatego niezbędnym narzędziem ich pracy są samochody. Trzy nowe auta przekazała nam firma Masterlease.

Lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, pracownicy socjalni - wszyscy docierają z wizytami do domów pacjentów. Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza wspiera ponad 800 pacjentów rocznie. Większość z nich to osoby, którym pomoc udzielana jest właśnie w domu. Opieka domowa zapewnia im poczucie bezpieczeństwa, komfort i stałą obecność bliskich. Dlatego tak ważne jest, by móc sprawnie z tą pomocą dojechać. Bardzo dziękujemy firmie Masterlease za przekazanie nam trzech samochodów, które umożliwią realizację tej misji.