Zobacz, czym żyje hospicjum

Andrzejki dla naszych najmłodszych podopiecznych

26 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Hospicjum odbyła się zabawa andrzejkowa dla rodzin z Domowego Hospicjum Dziecięcego, podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych oraz dla dzieci wolontariuszy i pracowników Fundacji. Przeszło siedemdziesięcioro maluchów zawładnęło hospicyjną salą konferencyjną! Było kolorowo i wesoło, tym bardziej, że obowiązywały przebrania. Prowadzeniem Balu i zapewnieniem atrakcji zajęła się firma PAM Event, która już kolejny rok z rzędu, zawsze chętnie i zupełnie bezpłatnie, wspiera Dziecięce Hospicjum.

Poza zabawami tanecznymi, dzieciaki mogły wziąć udział w warsztatach rękodzieła i stworzyć swoje własne elementy biżuterii, otrzymać balonika w kształcie wymarzonego zwierzaka lub skorzystać ze stanowiska malowania buziek. Prowadzący bal Pan Pirat i Pani Wiedźma co i rusz zachęcali dzieci do brania udziału w kolejnych konkursach. Bal uświetnił także występ magika, Pana Jakuba Oleksego. Szczególnie najmłodsi uczestnicy imprezy byli zafascynowani, a wręcz oczarowani talentem  artysty, który z chęcią dzielił się z widownią swoimi niektórymi sekretami. O gastronomiczną stronę spotkania zadbały pizzerie (Ósemka, Da Grasso, Max Pizza), Piekarnia Sambor i Pani Jolanta Stańkowska. Ogromnym wsparciem dla organizatorów Balu były wolontariuszki z Wydziału Farmacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pomagające przy przygotowaniach, w trakcie imprezy oraz po jej zakończeniu.

Cieszymy się ogromnie, że po raz kolejny z Nami byliście, to był cudowny, wspólnie spędzony czas! I jak zwykle, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Balu, dzięki Wam może się on odbywać!

{gallery}andrzejki2016{/gallery}