Zobacz, czym żyje hospicjum

Mikołaje łączcie się w 2016 roku!

Na starcie można ustawić się już w połowie września, kiedy to na stronie Fundacji dostępna jest imienna lista dzieci z dołączonym spisem przedmiotów, które obdarowywani lub ich opiekunowie chcieliby znaleźć pod choinką. Są nimi zarówno dzieci chore, ich zdrowe rodzeństwo oraz dzieci osierocone. Wśród potencjalnych prezentów znajdują się oczywiście zabawki i książki, oczywiście słodycze, ale także ubranka w konkretnym rozmiarze, kosmetyki, środki czystości, drobny sprzęt rehabilitacyjny i żywność. Akcja trwa do 30 listopada. Do tego czasu można skontaktować się z p. Justyną Ziętek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), koordynatorką Funduszu Dzieci Osieroconych, oraz z p. Anną Włodkowską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), koordynatorką wolontariatu akcyjnego i zgłosić chęć wzięcia udziału w świątecznych zakupach...

Zapraszamy!

LISTA ŻYCZEŃ